Playboy My VIP Story – EDT 60 ml

129 

Playboy My VIP Story – EDT 60 ml od našeho známého výrobce Playboy lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Playboy My VIP Story – EDT 60 ml právě nyní za skvělou cenu 129 Kč.

Katalogové číslo: 3614226339188 Kategorie: , Štítek:

Popis

Playboy My VIP Story – EDT 60 ml od společnosti s předním postavením na trhu Playboy – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku.

My VIP Story je citrusová toaletní voda pro muže od značky Playboy. Hlavu vůně tvoří grapefruit, citron a bergamot. Srdce patří okvětním lískům jasmínu, cedrovému dřevu a zelenému jablku. V základu se snoubí kůže, pižmo a hřejivý jantar. Díky vůni této toaletní vody z vás bude prýštit sebevědomí a nikdy nezapomenete na to, že jste pánem svého osudu a svůj životní příběh píšete jen vy! Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Playboy
  • EAN: 3614226339188

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Juchtová”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”60 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, grapefruit, citronová tráva”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo, zelené jablko, jasmínový květ”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”kůže, jantar, pižmo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, kožená”}}

Playboy My VIP Story - EDT 60 ml
Playboy My VIP Story – EDT 60 ml
129