Playboy Generation for Men – deodorant s rozprašovačem 75 ml

74 

Playboy Generation for Men – deodorant s rozprašovačem 75 ml od kvalitního výrobce Playboy je u nás za výhodnou cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Playboy Generation for Men – deodorant s rozprašovačem 75 ml právě nyní za 74 Kč.

Katalogové číslo: 3614220021423 Kategorie: , Štítek:

Popis

Playboy Generation for Men – deodorant s rozprašovačem 75 ml od této značky Playboy je momentálně ve výhodné akci. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat.

Toaletní voda Generation od značky Playboy byla vytvořena pro generaci, která je vždy “online”, připojena na síti 24/7 a která sdílí své zážitky s celým světem na jejich smartphonech a je vždy připravena na párty. Flakon konstrukce připomíná tvar chytrých telefonů. Tato vůně je ideální pro ty, kteří milují život plný zábavy, párty a clubů. Pro ty, kteří tvoří svá vlastní pravidla a žijí svůj život tak, jak oni chtějí. Playboy Generation for Men Vás nadchne energizující chutí ananasu a bergamotu, který je lehce okořeněný skořící. Srdce vůně je exotické a aromatické. Skládá se z fazolových bobů, levandule a kašmíru. Složení vůně uzavírá kůže, vanilka a cedrové dřevo. Tato vůně byla vytvořena pro muže, kteří opravdu chtějí zapůsobit na ženy. Na trh byla uvedena v roce 2014.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Deodoranty
  • Značka: Playboy
  • EAN: 3614220021423

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Deodorant ve spreji”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, ananas, skořice “},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, vanilka, kůže”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fazole tonka, kašmír”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Playboy Generation for Men - deodorant s rozprašovačem 75 ml
Playboy Generation for Men – deodorant s rozprašovačem 75 ml
74