Philipp Plein No Limits – EDP 90 ml

1149 

Philipp Plein No Limits – EDP 90 ml od dodavatele s dobrým jménem Philipp Plein je k dostátní teď u nás za super cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Philipp Plein No Limits – EDP 90 ml momentálně k dispozici za 1149 Kč.

Katalogové číslo: 7640365140039 Kategorie: , Štítek:

Popis

Philipp Plein No Limits – EDP 90 ml od tohoto výrobce Philipp Plein , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu.

Philipp Plein No Limits definuje, jaká by měla být pikantní kožená pánská vůně. Tato mužná vůně se otevírá kořeněnými tóny černého pepře, skořice, badyánu, hřebíčku a zázvoru, které se mísí s mořskými a bergamotovými tóny. Srdce pokračuje v exotické cestě s tóny hořké čokolády, bourbonu, vanilkového kadidla a jantaru. Základ obsazuje kůže, kouř z agarového dřeva, pačuli a dřevité tóny.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Philipp Plein
  • EAN: 7640365140039

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”90 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, vodní tóny, zázvor, badyán, černý pepř, skořice , kardamom, hřebíček”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, pačuli , agarové dřevo (oud), dřevité tóny, kůže”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”ambra, vanilkový bourbon, čokoláda, kadidlo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá, dřevitá”}}

Philipp Plein No Limits - EDP 90 ml
Philipp Plein No Limits – EDP 90 ml
1149