Penhaligon`s The World According To Arthur – EDP 75 ml

5799 

Penhaligon`s The World According To Arthur – EDP 75 ml od známého předního výrobce Penhaligon`s lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem. Penhaligon`s The World According To Arthur – EDP 75 ml – nyní získáte od 5799 Kč.

Katalogové číslo: 5056245010811 Kategorie: , Štítek:

Popis

Penhaligon`s The World According To Arthur – EDP 75 ml s pečetí kvality od Penhaligon`s , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online.

The World According To Arthur je ambrová parfémová voda pro muže. Vůně, která přináší svěžest, energii a spontánnost, jako byste procházeli lesem plného mladého života. Je to vůně, která zrcadlí ducha dobrodružství a svobody. Originální vůně pro muže, kteří milují přírodu a touží dobrodružství. Nebojte se vydat na neznámé cesty a prozkoumat svět kolem sebe. Je to vůně, která vyjadřuje touhu po životě a radost z každodenních zážitků. Vůně se otevírá lahodnými akordy vanilky a svěžího grapefruitu, zatímco kadidlo evokuje mystickou kouřovou stopu. Balzamikové tóny muškátové šalvěje se doplňují s pižmovými sladkými semínky ambrette. Kadidlo je v základu vůně umocněno nasládlou vůní fazole tonky. Penhaligon’s Lon­don je britský parfumérský dům založený v roce 1870 Williamem Penhaligonem. Dům Penhaligon’s, který vznikl původně jako holičství, nabídl svou první vůni v roce 1872, Hammam Bouquet. Vůně byly pravidelně vydávány z původního obchodu na Jermyn Street, dokud nebyl zničen v roce 1941. Obchod zmizel, ale vůně společnosti vydržely a v roce 1956 byla Penhaligon’s u­dělena cena Royal Warrant od vévody z Edinburghu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Penhaligon`s
  • EAN: 5056245010811

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”vanilka, kadidlo, grapefruit”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”semínka ambrette, muškátová šalvěj”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”kadidlo, fazole tonka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ambrová, aromatická”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ambrová”}}

Penhaligon`s The World According To Arthur - EDP 75 ml
Penhaligon`s The World According To Arthur – EDP 75 ml
5799