Penhaligon`s The Impudent Cousin Matthew – EDP 75 ml

5799 

Penhaligon`s The Impudent Cousin Matthew – EDP 75 ml od značky Penhaligon`s . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny. Penhaligon`s The Impudent Cousin Matthew – EDP 75 ml výhodně za skvělou cenu 5799 Kč.

Katalogové číslo: 5056245000942 Kategorie: , Štítek:

Popis

Penhaligon`s The Impudent Cousin Matthew – EDP 75 ml od tohoto skvělého výrobce Penhaligon`s je právě teď za super cenu. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem.

The Impudent Cousin Matthew je citrusová parfémová voda pro muže, která oslovuje nejen svou výjimečností, ale i svým odvážným a svěžím charakterem, který symbolizuje anglickou kulturu. Svěží tóny mandarinky prolne citrusová stopa petitgrainu, éterického oleje, který se získává z listů pomerančovníku. Kompozici uzavírá sladká zemitá vůně pačuli, která vás zaujme svým exotickým charakterem. Penhaligon’s Lon­don je britský parfumérský dům založený v roce 1870 Williamem Penhaligonem. Dům Penhaligon’s, který vznikl původně jako holičství, nabídl svou první vůni v roce 1872, Hammam Bouquet. Vůně byly pravidelně vydávány z původního obchodu na Jermyn Street, dokud nebyl zničen v roce 1941. Obchod zmizel, ale vůně společnosti vydržely a v roce 1956 byla Penhaligon’s u­dělena cena Royal Warrant od vévody z Edinburghu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Penhaligon`s
  • EAN: 5056245000942

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli “},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mandarinka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, zelená”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”petitgrain”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Zelená”}}

Penhaligon`s The Impudent Cousin Matthew - EDP 75 ml
Penhaligon`s The Impudent Cousin Matthew – EDP 75 ml
5799