Penhaligon`s Terrible Teddy – EDP 75 ml

5799 

Penhaligon`s Terrible Teddy – EDP 75 ml od skvělé a známé značky Penhaligon`s je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. Penhaligon`s Terrible Teddy – EDP 75 ml aktuálně za super cenu 5799 Kč.

Katalogové číslo: 5056245000560 Kategorie: , Štítek:

Popis

Penhaligon`s Terrible Teddy – EDP 75 ml od přední společnosti Penhaligon`s lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Terrible Teddy je ambrově-kožená parfémová voda pro muže. Nekomplikované složení je intenzivní a upoutá vaši pozornost – očistné tóny kadidla se v srdci vůně připojí ke smyslné a svůdné vůni kůže. Kompozici uzavírá hřejivá jantarová vůně ambroxanu. Vůně odkazuje na jednoho z nejznámějších amerických politiků, Theodora Roosevelta, který byl známý svou energickou povahou a šíří úspěchů. Vůně oslavuje vlastnosti silného a neústupného muže, který si stojí za svými názory. Penhaligon’s Lon­don je britský parfumérský dům založený v roce 1870 Williamem Penhaligonem. Dům Penhaligon’s, který vznikl původně jako holičství, nabídl svou první vůni v roce 1872, Hammam Bouquet. Vůně byly pravidelně vydávány z původního obchodu na Jermyn Street, dokud nebyl zničen v roce 1941. Obchod zmizel, ale vůně společnosti vydržely a v roce 1956 byla Penhaligon’s u­dělena cena Royal Warrant od vévody z Edinburghu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019 a vytvořil ji parfumér Quentin Bisch.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Penhaligon`s
  • EAN: 5056245000560

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”kadidlo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kůže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambroxan”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ambrová, kožená”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Juchtová”}}

Penhaligon`s Terrible Teddy - EDP 75 ml
Penhaligon`s Terrible Teddy – EDP 75 ml
5799