Penhaligon`s Much Ado About The Duke – EDP 75 ml

5799 

Penhaligon`s Much Ado About The Duke – EDP 75 ml od kvalitní společnosti Penhaligon`s lze pořídit u nás za skvělou cenu. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Penhaligon`s Much Ado About The Duke – EDP 75 ml v současnosti za 5799 Kč.

Katalogové číslo: 5056245021244 Kategorie: , Štítek:

Popis

Penhaligon`s Much Ado About The Duke – EDP 75 ml od kvalitního výrobce Penhaligon`s lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny.

Much Ado About The Duke je pánská parfémová voda, která vyniká kořeněnými a dřevitými akordy. Originální vůně pro muže, kteří touží po dobrodružství a nových zážitcích. Je to vůně, která přináší pocit svěžesti a luxusu, a připomíná nám, že život je plný příležitostí a dobrodružství, které stojí za to prožít. Akordy růžového pepře prostoupí intenzivní dřevité tóny vetiveru, zatímco smyslné akordy kůže si pohrávají s osvěžující a povzbuzující notou ginu. Penhaligon’s Lon­don je britský parfumérský dům založený v roce 1870 Williamem Penhaligonem. Dům Penhaligon’s, který vznikl původně jako holičství, nabídl svou první vůni v roce 1872, Hammam Bouquet. Vůně byly pravidelně vydávány z původního obchodu na Jermyn Street, dokud nebyl zničen v roce 1941. Obchod zmizel, ale vůně společnosti vydržely a v roce 1956 byla Penhaligon’s u­dělena cena Royal Warrant od vévody z Edinburghu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016 a její tvůrkyní je Daphné Bugey.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Penhaligon`s
  • EAN: 5056245021244

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”gin, kůže, vetiver, růžový pepř”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, kořenitá”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Penhaligon`s Much Ado About The Duke - EDP 75 ml
Penhaligon`s Much Ado About The Duke – EDP 75 ml
5799