Penhaligon`s Juniper Sling – EDT 100 ml

3679 

Penhaligon`s Juniper Sling – EDT 100 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Penhaligon`s – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Penhaligon`s Juniper Sling – EDT 100 ml – nakoupíte u nás nyní za 3679 Kč.

Katalogové číslo: 5056245021213 Kategorie: , Štítek:

Popis

Penhaligon`s Juniper Sling – EDT 100 ml od společnosti se zárukou kvality Penhaligon`s je u nás k dispozici opravdu výhodně. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze.

Juniper Sling je dřevitá svěží toaletní voda s kořeněnými podtóny, která potěší muže i ženy. Vůně je inspirovaná klasickým ginem, otevírá se výraznými svěžími tóny jalovcových bobulí, v srdci se objeví intenzivní hřejivé akordy černého pepře a základ patří dřevitým tónům vetiveru. Vůně ostrá jako panák ginu. Hravá, chladná a tajemná vůně, která rozjasní vaši mysl. Penhaligon’s Lon­don je britský parfumérský dům založený v roce 1870 Williamem Penhaligonem. Dům Penhaligon’s, který vznikl původně jako holičství, nabídl svou první vůni v roce 1872, Hammam Bouquet. Vůně byly pravidelně vydávány z původního obchodu na Jermyn Street, dokud nebyl zničen v roce 1941. Obchod zmizel, ale vůně společnosti vydržely a v roce 1956 byla Penhaligon’s u­dělena cena Royal Warrant od vévody z Edinburghu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2011 a tvůrcem vůně je Olivier Cresp.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Penhaligon`s
  • EAN: 5056245021213

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vetiver”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”černý pepř”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”jalovcové bobule”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá, dřevitá, svěží”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”}}

Penhaligon`s Juniper Sling - EDT 100 ml
Penhaligon`s Juniper Sling – EDT 100 ml
3679