Pánské trenky Styx art klasická guma Loono (A1452) XXL

429 

Pánské trenky Styx art klasická guma Loono (A1452) XXL od značky Styx je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Pánské trenky Styx art klasická guma Loono (A1452) XXL – nyní nakoupíte za 429 Kč.

Katalogové číslo: 8596473077073 Kategorie: , Štítek:

Popis

Pánské trenky Styx art klasická guma Loono (A1452) XXL od výrobce Styx lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu.

Pánské trenky Styx LOONO
Trenýrkárna.cz se zapojuje do podpory prevence onkologických onemocnění speciální edicí trenek Styx #prsakoule, kterou zaštiťuje společnost Loono. Prevence je důležitá, speciálně, když se jedná o rakovinu. Společnost Loono provádí workshopy, na kterých učí jak správně provést samovyšetření, které může pomoci odhalit případnou nemoc včas.
Proto na podporu těchto workshopů vznikla i speciální edice trenek Styx #prsakoule, kdy z prodeje každých trenek jde část zisku na podporu těchto preventivních školení.
Pojďme se učit společně, jak se co nejlépe chránit a jak bojovat proti této nemoci.
 
Tyto trenky Styx jsou vytvořeny ze 100% bavlny, díky čemuž jsou velmi pohodlné na celodenní nošení, ale můžete je využít i na klasické domácí povalování. Trenky mají poklopec s knoflíčkem, v zadní části vloženy pátý díl, tudíž se vám nebudou nikde zařezávat. Guma je klasická a horní část zdobí nášivka loga Styx. Trenky jsou baleny dle aktuální kolekce značky Styx.
 
Co se týká praní – pojďme se domluvit, že je budete prát pouze na 30°C a nebudete je sušit v sušičce, jinak by se mohlo stát, že už nebude možné je nosit – více se dozvíte níže v klasických informacích o produktu.
 
– Guma – klasická
– Materiál – bavlna
– Složení – 100% bavlna
– Praní – 30° C
– Sušička – ne
– Žehlení – ano
 
Vyrobeno v ČR

 

Další informace

  • Značka: Styx
  • Kategorie: Oblečení a doplňky > Oblečení > Spodní prádlo a ponožky > Spodní prádlo
  • Katalogové číslo: 165390-861758
  • EAN: 8596473077073
Styx Pánské trenky Styx art klasická guma Loono (A1452) XXL
Pánské trenky Styx art klasická guma Loono (A1452) XXL
429