Pánské trenky Represent exclusive Mike snowman kit XXL

399 

Pánské trenky Represent exclusive Mike snowman kit XXL značky s tradicí a dobrou pověstí Represent lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Pánské trenky Represent exclusive Mike snowman kit XXL právě nyní za 399 Kč.

Katalogové číslo: 8591585309128 Kategorie: , Štítek:

Popis

Pánské trenky Represent exclusive Mike snowman kit XXL od spolehlivé značky Represent . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu.

Represent – pánské trenýrky mikebox
Trenýrky Represent jsou klasikou již od roku 2000. V poměru cena/kvalita téměř nemají na českém trhu konkurenci. Represent jako streetová značka má spíše volnější a pohodlný střih a jako takové jsou to pravé do všech kalhot, které nejsou upnuté kolem stehen. Každoročně se prodá okolo 100 000 ks trenek Represent a to z ní dělá jedničku v ČR. Na rozdíl od klasických trenek mají tyto vytkávanou gumu v pase. Jsou vyráběny z bavlny a střihově se řadí k těm sportovnějším, mají tedy velmi pohodlný volný střih, který tě rozhodně nebude nikde škrtit. Jedná se o naprostou stálici české trenýrkové scény. Jsou na trhu skoro už od počátku značky a v průběhu let v Representu zdokonalili kvalitu materiálu i zpracování, což je jedině dobře. 

 

Další informace

  • Značka: Represent
  • Kategorie: Oblečení a doplňky > Oblečení > Spodní prádlo a ponožky > Spodní prádlo
  • Katalogové číslo: 166229-864946
  • EAN: 8591585309128
Represent Pánské trenky Represent exclusive Mike snowman kit XXL
Pánské trenky Represent exclusive Mike snowman kit XXL
399