Paco Rabanne Phantom – EDT 100 ml

1722 

Paco Rabanne Phantom – EDT 100 ml od této přední společnosti Paco Rabanne – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Paco Rabanne Phantom – EDT 100 ml výhodně ted u nás za 1722 Kč.

Katalogové číslo: 3349668582297 Kategorie: , Štítek:

Popis

Paco Rabanne Phantom – EDT 100 ml od skvělé značky Paco Rabanne je u nás za výhodnou cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny.

Phantom, nová futuristická aromatická vůně pro muže od Paco Rabanne. Esence sebedůvěry a pozitivní energie. Odvážná vůně s tóny návykové krémové levandule, jejíž aroma je pro tuto toaletní vodu naprosto zásadní. Spolu s ní vás oslní energizující fúzující vůně citronu a citronové kůry. V srdci se snoubí kouřové a zemité tóny s pačuli a zeleným jablkem. V základu se objevuje sexy vůně dřevité vanilky a luxusního vetiveru. Díky této mužné vůni se budete cítit plní energie a sebevědomí. Varianta o objemu 150 ml je znovu plnitelná. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Paco Rabanne
  • EAN: 3349668582297

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Levandulová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, citronová kůra, levandule”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”zelené jablko, pačuli , zemité tóny, kouř, levandule”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, vetiver, levandule”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, levandulová”}}

Paco Rabanne Phantom - EDT 100 ml
Paco Rabanne Phantom – EDT 100 ml
1722