Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Homme – EDT 50 ml

829 

Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Homme – EDT 50 ml značky s tradicí a dobrou pověstí Paco Rabanne lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Skvělý produkt s garancí kvality. Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Homme – EDT 50 ml za výhodnou cenu 829 Kč.

Katalogové číslo: 3349668021543 Kategorie: , Štítek:

Popis

Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Homme – EDT 50 ml od společnosti s výborným jménem Paco Rabanne je momentálně za bezkonkurenční cenu. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně.

Paco Rabanne Pour Homme je fougerově-svěží vůně, která nikdy nevyjde z módy. Je klasická, ale zároveň moderní. Mohou ji nosit muži všech generací, jakéhokoliv životního stylu a vždy půjdou s módou. Na trh byla uvedena v roce 1973.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Paco Rabanne
  • EAN: 3349668021543

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, ambra, med, lišejník”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), fazole tonka, levandule”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šalvěj, růžové dřevo, rozmarýn”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická”}}

Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Homme - EDT 50 ml
Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Homme – EDT 50 ml
829