Paco Rabanne 1 Million Royal – parfém 50 ml

2449 

Paco Rabanne 1 Million Royal – parfém 50 ml od dodavatele s dobrým jménem Paco Rabanne je momentálně za bezkonkurenční cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. Paco Rabanne 1 Million Royal – parfém 50 ml – nakoupíte u nás nyní za 2449 Kč.

Katalogové číslo: 3349668617043 Kategorie: , Štítek:

Popis

Paco Rabanne 1 Million Royal – parfém 50 ml od našeho výrobce Paco Rabanne je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny.

1 Million Royal od Paco Rabanne je smyslný pánský parfém. Vstupte s touto neodolatelnou vůní do království jistoty, spokojenosti a sebevědomí. Díky smyslným tónům levandule, cedrového dřeva a benzoinu zbořte všechny konvence, vystupte ze své komfortní zóny a najděte svobodu žít podle vlastních pravidel. Vůně byla uvedena na trh v roce 2023.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémy (P)
  • Značka: Paco Rabanne
  • EAN: 3349668617043

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfém”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”levandule”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”benzoin”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”levandulová, dřevitá”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Levandulová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Paco Rabanne 1 Million Royal - parfém 50 ml
Paco Rabanne 1 Million Royal – parfém 50 ml
2449