Paco Rabanne 1 Million Parfum – miniatura parfém 5 ml

349 

Paco Rabanne 1 Million Parfum – miniatura parfém 5 ml od dodavatele se skvělou pověstí Paco Rabanne je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Paco Rabanne 1 Million Parfum – miniatura parfém 5 ml zrovna nyní za cenu 349 Kč.

Katalogové číslo: 3349668582044 Kategorie: , Štítek:

Popis

Paco Rabanne 1 Million Parfum – miniatura parfém 5 ml od značky s dobrým jménem Paco Rabanne . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Milionový zážitek zažijete s parfémem Paco Rabanne 1 Million Parfum. Je jako stvořená pro úspěšného a ctižádostivého muže, který ví, co chce a nebojí se jít si za svým. Její luxusní složení je sluncem prostoupený mix vonných ingrediencí. Vůně obsahuje kůži, cashmeran, borovici, pryskyřici, monoi olej, tuberózu a sluneční tóny. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Miniatura
  • Značka: Paco Rabanne
  • EAN: 3349668582044

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”cashmeran, ambergris, borovice, pryskyřice, sluneční tóny, tuberóza, sůl, monoi olej, kůže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kožená, dřevitá”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Miniatura”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”5 ml”}}

Paco Rabanne 1 Million Parfum - miniatura parfém 5 ml
Paco Rabanne 1 Million Parfum – miniatura parfém 5 ml
349