Paco Rabanne 1 Million Elixir Intense – EDP 50 ml

1574 

Paco Rabanne 1 Million Elixir Intense – EDP 50 ml od známého výrobce Paco Rabanne je u nás za bezkonkurenční cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny. Paco Rabanne 1 Million Elixir Intense – EDP 50 ml výhodně za super cenu 1574 Kč.

Katalogové číslo: 3349668601073 Kategorie: , Štítek:

Popis

Paco Rabanne 1 Million Elixir Intense – EDP 50 ml od kvalitní společnosti Paco Rabanne je k dostání teď u nás za skvělou cenu. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně.

Nová vůně 1 Million Elixir Intense je bohatší, silnější a hlubší než kdy předtím. Tato silná vůně byla vytvořena z ručně vybraných ingrediencí, díky nimž tato kompozice naprosto září. Elixir vytvořili Christophe Raynaud a Quentin Bisch. Je to opojná směs, hluboká a návyková, která vkládá bohaté květinově-ovocné tóny do těch nejjemnějších. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Paco Rabanne
  • EAN: 3349668601073

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo, růže, osmanthus”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”jablko, tarragon”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , vanilka, fazole tonka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, ovocná”}}

Paco Rabanne 1 Million Elixir Intense - EDP 50 ml
Paco Rabanne 1 Million Elixir Intense – EDP 50 ml
1574