Oros Twist Debois – EDP 100 ml

1049 

Oros Twist Debois – EDP 100 ml od spolehlivého výrobce Oros je pro vás pro vás právě dnes v akci. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Oros Twist Debois – EDP 100 ml právě nyní za 1049 Kč.

Katalogové číslo: 6294015128208 Kategorie: , Štítek:

Popis

Oros Twist Debois – EDP 100 ml od přední značky Oros , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online.

Hned v úvodu parfémované vody Twist Debois vás zaujme kombinace citrusových tónů v podání citronu a bergamotu. Po chvíli se dostane do popředí květinový akord, který je tvořen pelargónií, fialkou, pačuli a růží. Závěrečné fázi dominuje čistá, jemně pudrová vůně bílého pižma, santalového dřeva a jantaru. Nejen tato vůně je dokonalá, ale i flakon, který je zdoben crystaly Swarovski.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Oros
  • EAN: 6294015128208

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, jantar, santalové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citron”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fialka, pačuli , pelargonie (geranium), růže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}

Oros Twist Debois - EDP 100 ml
Oros Twist Debois – EDP 100 ml
1049