Oros Cloisonné – EDP 100 ml

1049 

Oros Cloisonné – EDP 100 ml od skvělé a známé značky Oros jde u nás právě teď pořídit výhodně. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy. Oros Cloisonné – EDP 100 ml právě nyní za 1049 Kč.

Katalogové číslo: 6294015128222 Kategorie: , Štítek:

Popis

Oros Cloisonné – EDP 100 ml od tohoto výrobce Oros je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny.

Parfémovaná voda Cloisonné je skvělá pro všechny ženy a muže. Ve vůni Cloisonné se elegantně mísí orientální tóny. Nejprve ucítíte šťavňatý bergamot a cedr. Poté přichází do popředí mučenka a tymián. V samotném základu vůně hraje hlavní roli pižmo a cedrové dřevo. Tato nevšední kombinace vonných složek dodává vůni orientální nádech s pořádnou dávkou smyslnosti. Nejen tato vůně je dokonalá, ale i flakon, který je zdoben crystaly Swarovski.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Oros
  • EAN: 6294015128222

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, cedrové dřevo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”tymián, mučenka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Oros Cloisonné - EDP 100 ml
Oros Cloisonné – EDP 100 ml
1049