Oros Affecté – EDP 100 ml

1049 

Oros Affecté – EDP 100 ml od značky Oros , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Oros Affecté – EDP 100 ml zrovna teď v akci za 1049 Kč.

Katalogové číslo: 6294015128185 Kategorie: , Štítek:

Popis

Oros Affecté – EDP 100 ml od známé značky Oros je právě teď u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku.

Affecté od značky Oros je luxusní parfémovaná voda pro muže i ženy. Začátek vůně je jedinečný kvůli šťavnatému bergamotu, mandarince a levanduli. Po odeznění počátečních tónů se do čela dostává srdce, které je dokonalé díky růžím a ovocným akordům. Nakonec vás potěší pačuli, karamel, vanilka a labdanum. Nejen tato vůně je dokonalá, ale i flakon, který je zdoben crystaly Swarovski.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Oros
  • EAN: 6294015128185

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Arábie a Orient”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, mandarinka, levandule”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”labdanum, pačuli , vanilka, karamel”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, ovoce”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, ovocná”}}

Oros Affecté - EDP 100 ml
Oros Affecté – EDP 100 ml
1049