Nike Ultra Green Man – roll-on 50 ml

89 

Nike Ultra Green Man – roll-on 50 ml od známé značky Nike je k dostání online za výhodnout cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě. Nike Ultra Green Man – roll-on 50 ml – nyní pořídíte za 89 Kč.

Katalogové číslo: 8414135002259 Kategorie: , Štítek:

Popis

Nike Ultra Green Man – roll-on 50 ml od známé značky Nike , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží.

Deodorant pro muže Nike Ultra Green vyniká citrusově-dřevitou vůní. Osvěžte se příjemnou kombinací citronu, grapefruitu a jablka. V srdci se mísí tóny cedrového a naplaveného dřeva spolu s vodními akordy a medem, který tomuto spojení dodává sladký nádech. V základu dokresluje dřevité tóny této vůně santalové dřevo, které se prolíná s vanilkou, pižmem a pačuli. Deodorant vás ochrání před nepříjemnými pachy a dodá vám pocit svěžesti až na 48 hodin.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Roll-on
  • Značka: Nike
  • EAN: 8414135002259

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”jablko, grapefruit, bergamot”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”med, vodní tóny, naplavené dřevo, cedrové dřevo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, santalové dřevo, pačuli , pižmo”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Roll-on”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}

Nike Ultra Green Man - roll-on 50 ml
Nike Ultra Green Man – roll-on 50 ml
89