Nike Ultra Green Man – EDT 30 ml

199 

Nike Ultra Green Man – EDT 30 ml od naší známé značky Nike lze pořídit u nás za příznivou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Nike Ultra Green Man – EDT 30 ml v současnosti za 199 Kč.

Katalogové číslo: 8414135873606 Kategorie: , Štítek:

Popis

Nike Ultra Green Man – EDT 30 ml od této spolehlivé značky Nike . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu.

Nike Ultra Green je citrusově-dřevitá toaletní voda pro muže. Osvěžte se příjemnou kombinací citronu, grapefruitu a jablka. V srdci se mísí tóny cedrového a naplaveného dřeva spolu s vodními akordy a medem, který tomuto spojení dodává sladký nádech. V základu dokresluje dřevité tóny této vůně santalové dřevo, které se prolíná s vanilkou, pižmem a pačuli. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Nike
  • EAN: 8414135873606

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”jablko, grapefruit, bergamot”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”med, vodní tóny, naplavené dřevo, cedrové dřevo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, santalové dřevo, pačuli , pižmo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}

Nike Ultra Green Man - EDT 30 ml
Nike Ultra Green Man – EDT 30 ml
199