Nike Ultra Green Man – deodorant s rozprašovačem 75 ml

169 

Nike Ultra Green Man – deodorant s rozprašovačem 75 ml od společnosti s úžasnou pověstí Nike lze pořídit u nás za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. Nike Ultra Green Man – deodorant s rozprašovačem 75 ml – nyní zakoupíte od 169 Kč.

Katalogové číslo: 8414135873729 Kategorie: , Štítek:

Popis

Nike Ultra Green Man – deodorant s rozprašovačem 75 ml od dodavatele se skvělou pověstí Nike je nyní k dostání výhodně za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Deodorant Nike Ultra Green vyniká citrusově-dřevitou vůní. Osvěžte se příjemnou kombinací citronu, grapefruitu a jablka. V srdci se mísí tóny cedrového a naplaveného dřeva spolu s vodními akordy a medem, který tomuto spojení dodává sladký nádech. V základu dokresluje dřevité tóny této vůně santalové dřevo, které se prolíná s vanilkou, pižmem a pačuli. Deodorant s rozprašovačem vám poskytne mužnou svěžest za každých okolností.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Deodoranty
  • Značka: Nike
  • EAN: 8414135873729

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”jablko, grapefruit, bergamot”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”med, vodní tóny, naplavené dřevo, cedrové dřevo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, santalové dřevo, pačuli , pižmo”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Deodorant ve spreji”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}

Nike Ultra Green Man - deodorant s rozprašovačem 75 ml
Nike Ultra Green Man – deodorant s rozprašovačem 75 ml
169