Nike Ultra Blue Man – EDT 30 ml

199 

Nike Ultra Blue Man – EDT 30 ml od známé kvalitní značky Nike je k dostátní teď u nás za super cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Nike Ultra Blue Man – EDT 30 ml právě nyní za 199 Kč.

Katalogové číslo: 8414135873590 Kategorie: , Štítek:

Popis

Nike Ultra Blue Man – EDT 30 ml od skvělé a známé značky Nike . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze.

Nike Ultra Blue je citrusově-ovocná toaletní voda pro muže. Osvěžte se příjemnou kombinací máty a citronu, jejichž tóny plynule přechází ve spojení vůní ananasu, listu fialky a rozmarýnu. Základ tvoří zemitý mech, mořská sůl a aromatický jantar. Tato vůně podnítí vaše smysly a dodá vám energii na celý den. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Nike
  • EAN: 8414135873590

{“vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, máta”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”ananas, rozmarýn, list fialky”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”mořská sůl, mech, jantar”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, ovocná”}}

Nike Ultra Blue Man - EDT 30 ml
Nike Ultra Blue Man – EDT 30 ml
199