Nike The Perfume Man – EDT 30 ml

172 

Nike The Perfume Man – EDT 30 ml s pečetí kvality od Nike lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Nike The Perfume Man – EDT 30 ml v akci za 172 Kč.

Katalogové číslo: 8414135863119 Kategorie: , Štítek:

Popis

Nike The Perfume Man – EDT 30 ml od výrobce s dobrým jménem Nike je k dostání teď opravdu levně. Rychlý a bezpečný nákup u nás.

The Parfume Man od Nike je dřevitá aromatická vůně pro muže. The Parfume Man byl uveden na trh v roce 2017. Horní tóny jsou zelené, bazalkové a levandulové; střední tóny jsou javor, tabák a med; základními tóny jsou labdanum, santalové dřevo, otruby, cypřiš, pižmo a šalvěj.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Nike
  • EAN: 8414135863119

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, labdanum, santalové dřevo, cypřiš, obilí”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bazalka, zelené tóny, levandule”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”med, tabák, javor”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”}}

Nike The Perfume Man - EDT 30 ml
Nike The Perfume Man – EDT 30 ml
172