Nike Graphite Man – EDT 30 ml

172 

Nike Graphite Man – EDT 30 ml od skvělé a známé značky Nike – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku. Nike Graphite Man – EDT 30 ml – nyní pořídíte od 172 Kč.

Katalogové číslo: 8414135863997 Kategorie: , Štítek:

Popis

Nike Graphite Man – EDT 30 ml od kvalitní značky Nike je k dostání online za výhodnout cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží.

Graphite by Nike je dřevitá vůně pro muže. Vrchní tóny jsou fialka, labdanum a máta. Střední tóny jsou levandule, šalvěj a zázvor. Základ tvoří cedr, dubový mech a kůže.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Nike
  • EAN: 8414135863997

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, mech, kůže”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”fialka, labdanum, máta”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”šalvěj, zázvor, levandule”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}

Nike Graphite Man - EDT 30 ml
Nike Graphite Man – EDT 30 ml
172