Nike Blue Man – EDT 30 ml

172 

Nike Blue Man – EDT 30 ml od kvalitní společnosti Nike je k dispizici za skvělou cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. Nike Blue Man – EDT 30 ml v akci za cenu 172 Kč.

Katalogové číslo: 8414135864000 Kategorie: , Štítek:

Popis

Nike Blue Man – EDT 30 ml od značky Nike je u nás k dostání za skvělou cenu. Získejte tento produkt bezpečně online.

Nike Blue – noc mění vše, smysly se stávají výraznějšími, pocity jsou výraznější a rytmus života se na chvíli pozastaví. Barvy se mění a ukazují nové temnější odstíny, které jsou ještě více elegantní, schopné vyjádřit nové emoce a hlubší pocity. Nike Blue je nová nezapomenutelná vůně od značky Nike.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Nike
  • EAN: 8414135864000

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”cedrové dřevo, jablko, ananas”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), semínko mrkve, levandule”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”vanilka, kosatec, fazole tonka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}

Nike Blue Man - EDT 30 ml
Nike Blue Man – EDT 30 ml
172