Nike A Spicy Attitude – roll-on 50 ml

74 

Nike A Spicy Attitude – roll-on 50 ml od známého výrobce Nike lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny. Nike A Spicy Attitude – roll-on 50 ml – produkt momentálně prodáváme za 74 Kč.

Katalogové číslo: 8414135002358 Kategorie: , Štítek:

Popis

Nike A Spicy Attitude – roll-on 50 ml od společnosti s úžasnou pověstí Nike lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem.

A Spicy Attitude a její ryze městský a osobitý charakter vůně vám dodá pocit, že jste její důležitou součástí. Vůně plná výzev, výrazně mužná a aromatická, na 100 % souznící s městským stylem. Zatímco svěží ovocné svrchní tóny probudí všechny vaše smysly, srdce vás příjemně obejme a zahalí do směsice cedrového dřeva a závanů moře. Stejně jako konec dne, základ vůně nabízí poklidné spočinutí na lůžku z měkkého pižma a santalového dřeva. Deodorant vám dodá pocit svěžesti a ochrání vás před nepříjemnými pachy až na 48 hodin.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Roll-on
  • Značka: Nike
  • EAN: 8414135002358

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, jantar, santalové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, grapefruit, rozmarýn”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo, mořské tóny”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Roll-on”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”}}

Nike A Spicy Attitude - roll-on 50 ml
Nike A Spicy Attitude – roll-on 50 ml
74