Nike A Spicy Attitude – EDT 30 ml

172 

Nike A Spicy Attitude – EDT 30 ml od značky se skvělou pověstí Nike je u nás za bezkonkurenční cenu. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Nike A Spicy Attitude – EDT 30 ml za super cenu 172 Kč.

Katalogové číslo: 8414135869739 Kategorie: , Štítek:

Popis

Nike A Spicy Attitude – EDT 30 ml od této spolehlivé značky Nike – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny.

A Spicy Attitude a její ryze městský a osobitý charakter vůně vám dodá pocit, že jste její důležitou součástí. Vůně plná výzev, výrazně mužná a aromatická, na 100 % souznící s městským stylem. Zatímco svěží ovocné svrchní tóny probudí všechny vaše smysly, srdce vás příjemně obejme a zahalí do směsice cedrového dřeva a závanů moře. Stejně jako konec dne, základ vůně nabízí poklidné spočinutí na lůžku z měkkého pižma a santalového dřeva.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Nike
  • EAN: 8414135869739

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, jantar, santalové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, grapefruit, rozmarýn”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo, mořské tóny, levandule”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”}}

Nike A Spicy Attitude - EDT 30 ml
Nike A Spicy Attitude – EDT 30 ml
172