Nasomatto Silver Musk – parfém – TESTER 30 ml

2549 

Nasomatto Silver Musk – parfém – TESTER 30 ml od známého dodavatele Nasomatto . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Nasomatto Silver Musk – parfém – TESTER 30 ml stojí ted u nás 2549 Kč.

Katalogové číslo: 2376877581811 Kategorie: , Štítek:

Popis

Nasomatto Silver Musk – parfém – TESTER 30 ml od spolehlivé značky Nasomatto je k dostání výhodně. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny.

Tento parfém je důstojným zástupcem unisex kolekce parfémů od slavné značky Nasomatto. Je určen pro temperamentní ženy a muže, kteří milují život a dosahují svých cílů. Parfém vyniká svou jedinečnou vůní – vonné kompozici dominuje živočišná a neodolatelná vůně pižma. Vůně byla uvedena na trh v roce 2007.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémy (P)
  • Značka: Nasomatto
  • EAN: 2376877581811

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pižmo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”pižmová”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”}}

Nasomatto Silver Musk - parfém - TESTER 30 ml
Nasomatto Silver Musk – parfém – TESTER 30 ml
2549