Nasomatto Nudiflorum – parfém – TESTER 30 ml

2369 

Nasomatto Nudiflorum – parfém – TESTER 30 ml od známého dodavatele Nasomatto je k získání právě teď u nás za super cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Nasomatto Nudiflorum – parfém – TESTER 30 ml levně za cenu 2369 Kč.

Katalogové číslo: 2376877581804 Kategorie: , Štítek:

Popis

Nasomatto Nudiflorum – parfém – TESTER 30 ml od značky s dlouholetou historií Nasomatto je u nás k dostání za skvělou cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu.

Nasomatto Nudiflorum je jedinečná vůně od slavného parfuméra Alessandra Galtieriho, který vytvořil elegantní kolekci unisex parfémů Nasomatto. Pokud chcete, aby Vás doprovázel exkluzivní parfém, který má smyslnou kompozici, který vyvolává příjemné emoce, je na čase důvěřovat této okouzlující vůni. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémy (P)
  • Značka: Nasomatto
  • EAN: 2376877581804

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”rebarbora”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”malina, amyl salicylát, růže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”kůže, cedrové dřevo, živočišné tóny, dubový mech”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, dřevitá”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”}}

Nasomatto Nudiflorum - parfém - TESTER 30 ml
Nasomatto Nudiflorum – parfém – TESTER 30 ml
2369