Nasomatto Duro – parfém – TESTER 30 ml

2549 

Nasomatto Duro – parfém – TESTER 30 ml od známého dodavatele Nasomatto je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny. Nasomatto Duro – parfém – TESTER 30 ml levně za 2549 Kč.

Katalogové číslo: 2376877581774 Kategorie: , Štítek:

Popis

Nasomatto Duro – parfém – TESTER 30 ml od kvalitní společnosti Nasomatto je právě nyní na našich stránkách v akci. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem.

Parfém Duro od značky Nasomatto je orientální dřevitá vůně pro muže. Intenzivní a charismatická vůně podtrhne vaši osobnost díky nekomplikovanému složení – dřevité a smyslné kořeněné akordy jsou doplněny luxusní vůní kůže. Tato dlouhotrvající vůně vás potěší zejména v chladnějších dnech. Výjimečná vůně pro elegantní a jedinečné muže.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémy (P)
  • Značka: Nasomatto
  • EAN: 2376877581774

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, orientální”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”dřevité tóny, kůže, kořeněné tóny”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”}}

Nasomatto Duro - parfém - TESTER 30 ml
Nasomatto Duro – parfém – TESTER 30 ml
2549