Moschino Toy Boy – EDP miniatura 5 ml

162 

Moschino Toy Boy – EDP miniatura 5 ml od dodavatele s dobrým jménem Moschino . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny. Moschino Toy Boy – EDP miniatura 5 ml k sehnání zrovna v akci za 162 Kč.

Katalogové číslo: 8011003845187 Kategorie: , Štítek:

Popis

Moschino Toy Boy – EDP miniatura 5 ml od značky se skvělou pověstí Moschino lze u nás pořídit za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny.

Osvoboďte se a buďte divocí a svobodní pokaždé, když vyjdete ze dveří v Toy Boy, hravé pánské vůni. Tato lákavá kolínská voda mísí kořeněné, květinové, ovocné a dřevité akordy pro dobře zaoblenou a vzrušující vůni, která vám jistě dá pocit jistoty, když budete klouzat nocí ve velkém stylu. Vrchní tóny indonéského muškátového oříšku, pryskyřice elemi, zelené hrušky, růžového pepře a italského bergamotu okamžitě nastaví tón svou odvážnou, jasnou intenzitou, kterou však hladce uklidní střední tóny lněného květu, hřebíčku, magnólie a růže. Tato lákavá kytice je ještě vylepšena základními tóny pižma, jantaru, kašmeranu, haitského vetiveru a santalového dřeva. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Miniatura
  • Značka: Moschino
  • EAN: 8011003845187

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Miniatura”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”5 ml”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cashmeran, jantar, santalové dřevo, vetiver”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”italský bergamot, muškátový oříšek, růžový pepř, elemi, hruška”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, magnólie, hřebíček, len”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}

Moschino Toy Boy - EDP miniatura 5 ml
Moschino Toy Boy – EDP miniatura 5 ml
162