Moschino Toy 2 Bubble Gum – vlasový sprej 30 ml

797 

Moschino Toy 2 Bubble Gum – vlasový sprej 30 ml od kvalitní společnosti Moschino je k dispizici za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny. Moschino Toy 2 Bubble Gum – vlasový sprej 30 ml – nakoupíte u nás nyní za 797 Kč.

Katalogové číslo: 8011003864577 Kategorie: , Štítek:

Popis

Moschino Toy 2 Bubble Gum – vlasový sprej 30 ml od tohoto předního výrobce Moschino je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online.

Moschino přebírá verzi své vůně Toy 2 a mění ji na Toy2 Bubble Gum. Vyniká svou esencí plnou živého akordu, kombinovaného se sladkou a kořeněnou vůní, díky kandovaným citrusovým plodům, které jsou kombinovány se šťavnatostí broskví a koření. Posouvají nás ke koktejlu s elegantním pozadím dřeva a pižma. Určeno pro mladé ženy, které si troufají na všechno. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Vlasové spreje
  • Značka: Moschino
  • EAN: 8011003864577

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Dárkové sady”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Vlasový sprej”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, ambra”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citrusy”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, zázvor, broskev, borůvka, skořice “}}

Moschino Toy 2 Bubble Gum - vlasový sprej 30 ml
Moschino Toy 2 Bubble Gum – vlasový sprej 30 ml
797