Montale White Musk – EDP – TESTER 100 ml

1312 

Montale White Musk – EDP – TESTER 100 ml od známé kvalitní značky Montale je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Montale White Musk – EDP – TESTER 100 ml , produkt koupíte ted u nás za 1312 Kč.

Katalogové číslo: 2376875308458 Kategorie: , Štítek:

Popis

Montale White Musk – EDP – TESTER 100 ml od značky s dlouholetou historií Montale , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny.

Parfém Montale Paris White Musk je svěží, čistá vůně určená pro muže i ženy. Vůně se otevírá něžnými fialkami, které se postupně mění do jemného pudrového nádechu. White Musk přináší pocit svěžesti a lehkosti. Vůně byla uvedena na trh v roce 2007.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Montale
  • EAN: 2376875308458

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”list fialky”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”ylang-ylang”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}

Montale White Musk - EDP 2 ml - odstřik s rozprašovačem
Montale White Musk – EDP – TESTER 100 ml
1312