Montale Spicy Aoud – EDP 100 ml

1785 

Montale Spicy Aoud – EDP 100 ml od známé značky Montale , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem. Montale Spicy Aoud – EDP 100 ml stojí u nás 1785 Kč.

Katalogové číslo: 3760260454100 Kategorie: , Štítek:

Popis

Montale Spicy Aoud – EDP 100 ml od společnosti s úžasnou pověstí Montale je momentálně za bezkonkurenční cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu.

Tuto orientální dřevitou vůni si užijí muži i ženy. Úžasná jednoduchá směsice not oživuje hřejivou hladkou vůni dřevitého pižma s hloubkou a představivostí. Připojte se k dobrodružství s touto smyslnou vůní, která je hřejivá a má nádech koření. Je to směs pomeranče, šafránu, pačuli a dřevitého pižma. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Montale
  • EAN: 3760260454100

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, pomeranč”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pačuli “},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šafrán, agarové dřevo (oud)”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, dřevitá”}}

Montale Spicy Aoud - EDP 100 ml
Montale Spicy Aoud – EDP 100 ml
1785