Montale Sandflowers – EDP 100 ml

1379 

Montale Sandflowers – EDP 100 ml od skvělé značky Montale lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny. Montale Sandflowers – EDP 100 ml – nakoupíte u nás nyní za 1379 Kč.

Katalogové číslo: 3760260453219 Kategorie: , Štítek:

Popis

Montale Sandflowers – EDP 100 ml od této spolehlivé značky Montale lze pořídit u nás za skvělou cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu.

Parfémovaná voda Sandflowers, která byla uvedena na trh v roce 2009, vás vezme na pláž i v největší zimě. Zejména díky vrchním tónům mořské vody vás přenese na pláž a vytvoří tajemnou atmosféru nekonečného oceánu. Tóny jalovce, dubového mechu a santalového dřeva z ní činí vzácnou unisexovou vůni, která je součástí dřevité aromatické skupiny.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Montale
  • EAN: 3760260453219

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”mech, jalovec”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”santalové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mořské tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, dřevitá”}}

Montale Sandflowers - EDP 100 ml
Montale Sandflowers – EDP 100 ml
1379