Montale Pretty Fruity – EDP – TESTER 100 ml

1413 

Montale Pretty Fruity – EDP – TESTER 100 ml od našeho předního výrobce Montale je momentálně ve výhodné akci. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Montale Pretty Fruity – EDP – TESTER 100 ml momentálně k dispozici za 1413 Kč.

Katalogové číslo: 2376875504409 Kategorie: , Štítek:

Popis

Montale Pretty Fruity – EDP – TESTER 100 ml od kvalitního výrobce Montale . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online.

Pretty Fruity je ovocná vůně určená pro ženy i muže. Hlavu tvoří citrusy, černý rybíz a marakuja. V květinovém srdci se snoubí magnolie s lilií. Základu pak dominuje pižmo. Za jejím vznikem stojí Pierre Montale. Vůně byla uvedena na trh v roce 2011.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Testery parfémů
  • Značka: Montale
  • EAN: 2376875504409

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citrusy, černý rybíz, marakuja”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”lilie, magnólie”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, ovocná”}}

Montale Pretty Fruity - EDP 100 ml
Montale Pretty Fruity – EDP – TESTER 100 ml
1413