Montale Oudrising – EDP 100 ml

1561 

Montale Oudrising – EDP 100 ml od společnosti s předním postavením na trhu Montale lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny. Montale Oudrising – EDP 100 ml – nyní pořídíte za 1561 Kč.

Katalogové číslo: 3760260457842 Kategorie: , Štítek:

Popis

Montale Oudrising – EDP 100 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Montale je k dostání výhodně. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny.

Při bližším prozkoumání si všimnete přetrvávající kvality jemnějších voňavých pudrových, zelených a teplých kořeněných náznaků, které skrývají esenci hlubokých, uklidňujících a svěžích pocitů. Na základě kombinace tónů je Oudrising klasifikován jako orientální dřevitá vůně. Vyzařování chutí a vůní pro Oudrising se rozvíjí v závanu citrusů a kůže, které otevírají špičkové tóny včetně růžového grapefruitu. Dřevité a jantarové tóny v srdci se mísí s dřevinami, zatímco hluboké dřevité a jantarové tóny základu zanechávají dojem jantaru, pižma, tabáku, kadidla, vanilky, cedru a santalového dřeva. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Montale
  • EAN: 3760260457842

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, jantar, santalové dřevo, vanilka, tabák”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, černý pepř, grapefruit, kadidlo, kůže”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, labdanum, pačuli , růže, agarové dřevo (oud), dřevité tóny, černý čaj, kouř”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kožená, dřevitá”}}

Montale Oudrising - EDP 100 ml
Montale Oudrising – EDP 100 ml
1561