Montale Intense Cafe – EDP 50 ml

1234 

Montale Intense Cafe – EDP 50 ml od předního výrobce Montale lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online. Montale Intense Cafe – EDP 50 ml aktuálně v akci od 1234 Kč.

Katalogové číslo: 3760260450072 Kategorie: , Štítek:

Popis

Montale Intense Cafe – EDP 50 ml zboží dodává Montale . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu.

Intense Cafe je orientálně-vanilková vůně určená pro ženy i muže. Hlavu tvoří květinové akordy, srdce se skládá z kávy a růže, v základu pak ucítíte kombinaci ambry, bílého pižma a sladké vanilky. Za jejím vznikem stojí Pierre Montale. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Montale
  • EAN: 3760260450072

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, bílé pižmo, vanilka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, káva”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”květinové tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}

Montale Intense Cafe - EDP 50 ml
Montale Intense Cafe – EDP 50 ml
1234