Montale Full Incense – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem

59 

Montale Full Incense – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem od značky s dlouholetou historií Montale je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. Montale Full Incense – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem – nyní pořídíte za 59 Kč.

Katalogové číslo: 2376875885904 Kategorie: , Štítek:

Popis

Montale Full Incense – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem od této skvělé značky Montale je právě teď u nás za super cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny.

Orientálně-dřevitá vůně Montale Paris Full Incense je určena pro muže i pro ženy. Mísí se v ní francouzské labdanum společně s kadidlem, pryskyřicí elemi, pačuli a vriginijským cedrem. Za jejím vznikem stojí Pierre Montale. Vůně byla uvedena na trh v roce 2010.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Montale
  • EAN: 2376875885904

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”virginské cedrové dřevo, francouzské labdanum, pačuli , elemi, kadidlo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, dřevitá”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}

Montale Full Incense - EDP 2 ml - odstřik s rozprašovačem
Montale Full Incense – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem
59