Montale Dark Aoud – EDP – TESTER 100 ml

1119 

Montale Dark Aoud – EDP – TESTER 100 ml od výrobce Montale . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Skvělý produkt s garancí kvality. Montale Dark Aoud – EDP – TESTER 100 ml aktuálně zrovna za 1119 Kč.

Katalogové číslo: 2376875897549 Kategorie: , Štítek:

Popis

Montale Dark Aoud – EDP – TESTER 100 ml od značky Montale je u nás za bezkonkurenční cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze.

Dark Aoud je bohatá, dřevitá vůně pro muže, kterou mohou nosit i ženy. Začíná lákavou směsí černého pepře a šafránu, poté se prohlubuje tóny srdce z týkového dřeva, kůže a agarového dřeva. Základ této příjemně intenzivní vůně je teplý a zemitý s tóny vetiveru, santalového dřeva a šedého jantaru. Vůně byla uvedena na trh v roce 2011.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Testery parfémů
  • Značka: Montale
  • EAN: 2376875897549

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy, Pro muže”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:” – , agarové dřevo (oud), teakové dřevo, kůže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:” – , jantar, santalové dřevo, vetiver”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:” – , šafrán, černý pepř”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, dřevitá, kořenitá”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”}}

Montale Dark Aoud - EDP - TESTER 100 ml
Montale Dark Aoud – EDP – TESTER 100 ml
1119