Montale Aoud Musk – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem

70 

Montale Aoud Musk – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem od našeho známého výrobce Montale , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Montale Aoud Musk – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem stojí u nás 70 Kč.

Katalogové číslo: 2376877207575 Kategorie: , Štítek:

Popis

Montale Aoud Musk – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem od tohoto skvělého výrobce Montale je pro vás pro vás právě dnes v akci. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas.

Dřevitá kořeněná vůně má bohatou a odvážnou kompozici, která kombinuje tradiční orientální tóny s jejich smyslností a teplem a elegantními notami ušlechtilých dřevitých tónů, které přecházejí do silné, harmonické kompozice. Dává vzniknout pocitu sofistikovanosti a propracovanosti, originality a skutečného kouzla. Vůně byla uvedena na trh v roce 2010.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Montale
  • EAN: 2376877207575

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”2 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pižmo, jantar, šafrán, vetiver, agarové dřevo (oud), ebenové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá, dřevitá”}}

Montale Aoud Musk - EDP - TESTER 100 ml
Montale Aoud Musk – EDP 2 ml – vzorek s rozprašovačem
70