Montale Aoud Lime – EDP 2,0 ml – vzorek s rozprašovačem

69 

Montale Aoud Lime – EDP 2,0 ml – vzorek s rozprašovačem od dodavatele s dlouholetou historií Montale je u nás za bezkonkurenční cenu. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Montale Aoud Lime – EDP 2,0 ml – vzorek s rozprašovačem – produkt momentálně prodáváme za 69 Kč.

Katalogové číslo: 2376877343020 Kategorie: , Štítek:

Popis

Montale Aoud Lime – EDP 2,0 ml – vzorek s rozprašovačem zboží dodává Montale je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy.

Orientální vůně Montale Aoud Lime je určena pro muže i pro ženy a za jejím vznikem stojí Pierre Montale. Představuje dokonalé spojení tónů růží, kosatce, pačuli, santalového dřeva, ambry a šafránu. Na trh byla uvedena v roce 2005.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Montale
  • EAN: 2376877343020

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”2 ml”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, šafrán”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pačuli , santalové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”růže, agarové dřevo (oud), kosatec”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá, dřevitá”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}

Montale Aoud Lime - EDP 2
Montale Aoud Lime – EDP 2,0 ml – vzorek s rozprašovačem
69