Montale Aoud Forest – EDP – TESTER 100 ml

1312 

Montale Aoud Forest – EDP – TESTER 100 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Montale . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online. Montale Aoud Forest – EDP – TESTER 100 ml na našich stránkách za 1312 Kč.

Katalogové číslo: 2376875893848 Kategorie: , Štítek:

Popis

Montale Aoud Forest – EDP – TESTER 100 ml od známé společnosti Montale je k dostátní teď u nás za super cenu. Výhodná akce opravdu pro každého.

Aoud Forest je květinově-dřevitá vůně pro muže. Hlavu tvoří pelargonie, guajakové dřevo, bergamot, srdce se skládá z růže a týkového dřeva a v základu najdete pižmo a agarwood. Nosem této vůně je Pierre Montale. Na trh byla uvedena v roce 2009.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Testery parfémů
  • Značka: Montale
  • EAN: 2376875893848

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pižmo, citron, mořské tóny, grapefruit”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”šedá ambra, agarové dřevo (oud), zázvor”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, rozmarýn”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}

Montale Aoud Forest - EDP 100 ml
Montale Aoud Forest – EDP – TESTER 100 ml
1312