Montale Aoud Flowers – EDP 100 ml

949 

Montale Aoud Flowers – EDP 100 ml značky Montale je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Montale Aoud Flowers – EDP 100 ml za výhodnou cenu 949 Kč.

Katalogové číslo: 3760260450744 Kategorie: , Štítek:

Popis

Montale Aoud Flowers – EDP 100 ml od značky s dlouholetou tradicí Montale . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online.

Aoud Flowers je květinově-dřevitá vůně pro muže. Hlavu tvoří pelargonie, guajakové dřevo, bergamot, srdce se skládá z růže a týkového dřeva a v základu najdete pižmo a agarwood. Nosem této vůně je Pierre Montale. Na trh byla uvedena v roce 2008.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Montale
  • EAN: 3760260450744

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, agarové dřevo (oud)”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, guajakové dřevo, pelargonie (geranium)”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, teakové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, dřevitá”}}

Montale Aoud Flowers - EDP 100 ml
Montale Aoud Flowers – EDP 100 ml
949