Mont Blanc Legend Spirit – tuhý deodorant 75 g

287 

Mont Blanc Legend Spirit – tuhý deodorant 75 g od skvělé a známé značky Mont Blanc je momentálně ve výhodné akci. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě. Mont Blanc Legend Spirit – tuhý deodorant 75 g za bezkonkureční cenu 287 Kč.

Katalogové číslo: 3386460074872 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mont Blanc Legend Spirit – tuhý deodorant 75 g od tohoto výrobce Mont Blanc je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte.

Legend Spirit od značky Mont Blanc je svěží, dřevitá vůně pro muže, kteří milují dobrodružství a svobodu. Vůně navazuje na Spirit z roku 2011, kterou se nechává inspirovat. Nechte se unést svěžestí, kterou je tato vůně doslova nabita!

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Tuhé deodoranty
  • Značka: Mont Blanc
  • EAN: 3386460074872

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Tuhý deodorant”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, růžový pepř, grapefruit”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”bílé pižmo, lišejník, kašmírové dřevo, bílé dřevo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”vodní tóny, kardamom”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”fougerová, dřevitá”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}

Mont Blanc Legend Spirit - tuhý deodorant 75 g
Mont Blanc Legend Spirit – tuhý deodorant 75 g
287