Mont Blanc Legend – deodorant ve spreji 100 ml

331 

Mont Blanc Legend – deodorant ve spreji 100 ml od známé společnosti Mont Blanc lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Mont Blanc Legend – deodorant ve spreji 100 ml , produkt koupíte ted u nás za 331 Kč.

Katalogové číslo: 3386460047449 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mont Blanc Legend – deodorant ve spreji 100 ml od kvalitní společnosti Mont Blanc je pro vás pro vás právě dnes v akci. Pořiďte si tento produkt bezpečně online.

Vůně Legend od značky Mont Blanc je inspirována čestným a sebejistým mužem, který je odvážný, vášnivý a sám sebou. Je to jemná a pozoruhodná vůně, přesto velmi mužná a elegantní. Vůně byla uvedena na trh v roce 2011.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Deodoranty
  • Značka: Mont Blanc
  • EAN: 3386460047449

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Deodorant ve spreji”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citron, ananas”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jablko, růže, ovoce, lišejník, kumarin, karafiát”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”santalové dřevo, fazole tonka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”fougerová”}}

Mont Blanc Legend - deodorant ve spreji 100 ml
Mont Blanc Legend – deodorant ve spreji 100 ml
331