Mont Blanc Explorer Ultra Blue – tuhý deodorant 75 ml

211 

Mont Blanc Explorer Ultra Blue – tuhý deodorant 75 ml značky s tradicí a dobrou pověstí Mont Blanc je nyní k dostání výhodně za super cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. Mont Blanc Explorer Ultra Blue – tuhý deodorant 75 ml momentálně k dispozici za 211 Kč.

Katalogové číslo: 3386460124201 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mont Blanc Explorer Ultra Blue – tuhý deodorant 75 ml od výrobce se skvělou pověstí Mont Blanc , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Skvělý produkt s garancí kvality.

Vůně plná dobrodružství a svobody, která odhaluje rafinovanou mužnost, přítomnost a charisma tím, že vypráví cestu kolem světa. S citrusovými, aromatickými a sladce vonícími tóny přinese přirozené, povznášející a uklidňující pocity. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Tuhé deodoranty
  • Značka: Mont Blanc
  • EAN: 3386460124201

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Tuhý deodorant”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”sicilský bergamot, růžový pepř, exotické ovoce”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”ambergris, mořské tóny”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”lístky indonéského pačuli, dřevité tóny, kůže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}

Mont Blanc Explorer Ultra Blue - tuhý deodorant 75 ml
Mont Blanc Explorer Ultra Blue – tuhý deodorant 75 ml
211