Mont Blanc Explorer Ultra Blue – EDP 100 ml

933 

Mont Blanc Explorer Ultra Blue – EDP 100 ml od této přední společnosti Mont Blanc je k dostání online za výhodnout cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. Mont Blanc Explorer Ultra Blue – EDP 100 ml , produkt koupíte ted u nás za 933 Kč.

Katalogové číslo: 3386460121514 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mont Blanc Explorer Ultra Blue – EDP 100 ml od výrobce Mont Blanc je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem.

Vůně plná dobrodružství a svobody, která odhaluje rafinovanou mužnost, přítomnost a charisma tím, že vypráví cestu kolem světa. S citrusovými, aromatickými a sladce vonícími tóny přinese přirozené, povznášející a uklidňující pocity. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Mont Blanc
  • EAN: 3386460121514

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”sicilský bergamot, růžový pepř, exotické ovoce”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”ambergris, mořské tóny”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”lístky indonéského pačuli, dřevité tóny, kůže”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, aromatická, dřevitá”}}

Mont Blanc Explorer Ultra Blue - EDP 100 ml
Mont Blanc Explorer Ultra Blue – EDP 100 ml
933