Molton Brown Re-charge Black Pepper – EDP 100 ml

2878 

Molton Brown Re-charge Black Pepper – EDP 100 ml od výrobce Molton Brown je k dispizici za skvělou cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Molton Brown Re-charge Black Pepper – EDP 100 ml momentálně v akci za 2878 Kč.

Katalogové číslo: 8080124739 Kategorie: , Štítek:

Popis

Molton Brown Re-charge Black Pepper – EDP 100 ml od tohoto předního výrobce Molton Brown je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny.

Re-charge Black Pepper je kořeněná vůně pro muže a ženy. V úvodu se proplétají tóny levandule, kardamomu, koriandru a bergamotu. Srdce tvoří pikantní, svůdný duet jantaru a papře. Základ vás omámí kůží, mechem, vetiverem a cedrem. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Molton Brown
  • EAN: 8080124739

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, kardamom, koriandr, levandule”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, mech, vetiver, kůže”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jantar, růžový pepř, černý pepř, jamajský pepř”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá”}}

Molton Brown Re-charge Black Pepper - EDP 100 ml
Molton Brown Re-charge Black Pepper – EDP 100 ml
2878