Molton Brown Fiery Pink Pepper – EDP 100 ml

3029 

Molton Brown Fiery Pink Pepper – EDP 100 ml od této skvělé značky Molton Brown je u nás za výhodnou cenu. Skvělý produkt s garancí kvality. Molton Brown Fiery Pink Pepper – EDP 100 ml – produkt momentálně prodáváme za 3029 Kč.

Katalogové číslo: 8080124753 Kategorie: , Štítek:

Popis

Molton Brown Fiery Pink Pepper – EDP 100 ml značky Molton Brown je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Pořidťe se tento produkt bezpečně online.

Stejně neodolatelná jako první jarní den provoněný teplým větrem a vůní prvních jarních květin, je také vůně parfémované vody Fiery Pink Pepper značky Molton Brown. Vůně je inspirovaná probuzením přírody po zimě, je radostí z krásných jarních dnů, slunečních paprsků i a všudypřítomných barev. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Molton Brown
  • EAN: 8080124753

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, dubový mech, pačuli “},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, konvalinka, labdanum, osmanthus”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”muškátový oříšek, zázvor, růžový pepř, mandarinka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá”}}

Molton Brown Fiery Pink Pepper - EDP 100 ml
Molton Brown Fiery Pink Pepper – EDP 100 ml
3029